foto1
Obozy narciarskie
foto1
Integracyjne Rajdy Mechanika
foto1
Wyprawy w góry
foto1
Piesze Rajdy Mechanika
foto1
Rowerowe Rajdy Mechanika
+48 13 43 215 61
muksmechanik@interia.pl

Niestabilne warunki śniegowe panujące niemal w całej Polsce, trzymały nas w napięciu niemal do końca pierwszego tygodnia ferii zimowych. Na szczęście przyszedł mróz, śnieg poprószył a armatki zrobiły swoje i mogliśmy rozpocząć zajęcia na VI dojeżdżającym obozie narciarskim organizowanym przez nasz klub. Chyrowa przywitała nas pięknie naśnieżonym stokiem narciarskim i temperaturą poniżej zera. Szybko przystąpiliśmy do realizowania programu obozu. Uczestnicy po zweryfikowaniu poziomu umiejętności narciarskich zostali przydzieleni do odpowiednich grup zaawansowania. Szkolenie które prowadzili doświadczeni instruktorzy obejmowało zarówno naukę podstaw techniki narciarskiej, jak również rozwijanie i doskonalenie wcześniej poznanych i opanowanych elementów sztuki narciarskiej. Na zakończenie szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymali jako upominki odzież termoaktywną. Niewątpliwym sukcesem organizacyjnym obozu narciarskiego jest to, że z roku na rok przybywa chętnych. Sprawdzona kadra, wyśmienita atmosfera powoduje, że z nami nie można się nudzić na nartach.

Cieszy nas to, że tworzymy imprezę z której jesteście zadowoleni.Składamy serdeczne podziękowania dla ZRG Krosno za zakup plastronów dzięki którym nie tylko nasi narciarze są widoczni i rozpoznawalni oraz Gminie Krosno za wsparcie finansowe. Dziękujemy.
O dobra amosferę i naukę zadbali: Maria Matras - Kociuba, Paweł Nycz, Tomasz Nowakowski, Artur Rygiel, Marek Spychalski.
Obrazy w kadrze zatrzymał: Grzegorz Wilusz.Za rok znowu będzie zima....

   
  12.07.2024 Ferienhaus Ostsee

Przyjaciele

logo 2018

 

logo exalo

 

LOGO POZIOM 1024x346